QOD Cosmetics

QOD Polska dystrybucja kosmetyków z Brazylii.

QOD Cosmetics to firma z siedzibą w Porto Alegre w południowej Brazylii. Nasza praca opiera się na trzech podstawowych filarach: innowacyjności, kreatywności i jakości. Czerpiąc inspirację ze stylistów fryzur z całego świata, marka oferuje szeroką gamę produktów, które łączą międzynarodowe trendy z brazylijską naturą.

QOD, jako eksporter kosmetyków, zawsze był zaangażowany w oferowanie najlepszych produktów dostępnych w branży kosmetycznej. Aby osiągnąć ten cel, opracowujemy kuracje na włosy o unikalnych formułach. Ten wysiłek zapewnia doskonałość i najwyższą jakość naszego produktu, potwierdzoną na wszystkich kontynentach.

Uznawana na całym świecie jako jedna z pierwszych firm, która profesjonalnie produkuje oryginalną brazylijską formułę Keratin Treatment, QOD eksportuje średnio co roku do 50 krajów za pośrednictwem sklepu onlien i dystrybutorów/sprzedawców. Nasze produkty są testowane i certyfikowane przez Intertek (UK), zarejestrowane i zatwierdzone przez ANVISA (Brazylijska Agencja Nadzoru Zdrowia – Ministerstwo Zdrowia Brazylii).

W ubiegłym roku produkty QOD były sprzedawane do ponad 50 krajów poza Brazylią. Wyeksportowaliśmy około 700 ton, wysłaliśmy do następujących krajów: Chile, Urugwaj, Ekwador, Kolumbia, Peru, Kostaryka, Portoryko, Kuba, Meksyk, USA, Kanada, Portugalia, Hiszpania, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Malta, Niemcy, Francja, Norwegia, Szwecja, Dania, Holandia, Belgia, Luksemburg, Szwajcaria, Chorwacja, Węgry, Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Grecja, Ukraina, Turcja, Maroko, Algieria, Libia, Egipt, Izrael, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Katar , Liban, Kuwejt, Bahrajn, Pakistan, Indie, Tajlandia, Singapur, Malezja, Indonezja, Filipiny, Chiny, Hongkong, Japonia, Korea Południowa, Australia i Nowa Zelandia.